Google
 
Web www.ireg.pl
  Strona główna Pomiń łącza nawigacjiStrona główna > Serwisy > Turystyka > Tanie Latanie

Dokąd można lecieć z Centralwings?

Jeśli wybierasz się za granicę i chcesz skorzystać z przelotu samolotem za rozsądne pieniądze - trafiłeś idealnie! Do wyboru masz atrakcyjne połączenia do wielu miast europejskich.

Z Warszawy rejsami rozkładowymi Centralwings, możesz polecieć do takich miast jak Edynburg, Shannon, Leeds, Londyn, Bolonia, Rzym, Lizbona.

Z Krakowa samoloty Centralwings latają do Londynu, Bolonii i Rzymu.

Z Katowic oraz Gdańska możesz lecieć do Dublina i Edynburga.

Dodatkowo w rozkładzie letnim możesz zarezerwować rejsy do takich miejsc jak Faro, Malaga, Majorka, Barcelona/Girona, Palermo, Katania, Malta, Lamezia, Korfu, Saloniki, Heraklion, Chania, Rodos, Kos lub Kawala.

Warte podkreślenia jest, iż Centralwings jest jedyną linią w Polsce oferującą bezpośrednie rozkładowe połączenia do Lizbony oraz Bolonii. Jeśli więc wybierasz się do tych miast i chcesz lecieć tanimi liniami - możesz to zrobić tylko z Centralwings!

Nie zwlekaj - zarezerwuj bilet już teraz!

Ile kosztuje bilet?

Ceny biletów Centralwings za przeloty zaczynają się od 45 PLN (w promocji nawet od 1 PLN) plus stała opłata pasażera w wysokości 99 PLN niezależnie od tego jaki lot wybierzesz. Im wcześniej zarezerwujesz bilet, tym mniej za niego zapłacisz.

Aby sprawdzić, jakie są aktualne ceny biletów, należy wejść na stronę rezerwacji

Płatność za bilet

Centralwings oferuje 3 formy płatności za bilet. Możesz zapłacić za rezerwację kartą kredytową. Pamiętaj również, że rezerwując swój bilet z przynajmniej 21-dniowym wyprzedzeniem, możesz za niego zapłacić również gotówką (na stacjach benzynowych, lub sklepach oznaczonych logo VIA) lub przelewem.

Na pokładzie

Zgodnie z filozofią tanich linii lotniczych staramy się maksymalnie ograniczyć wszelkie koszty, którymi w zwykłych liniach lotniczych ostatecznie obciążony zostaje pasażer. Dla wielu pasażerów bezpłatne posiłki mogą być przykładem takiego niepotrzebnego kosztu.

Jeżeli jednak masz ochotę na posiłek, proponujemy Ci wiele interesujących i tanich zestawów kanapek, zup, przekąsek, słodyczy i napojów.

W barku można zapłacić Euro, Funtem Brytyjskim, Dolarem i oczywiście Złotówką. Jeśli więc przyjdzie Ci ochota na kanapkę nie musisz martwić się o przelicznik walut.

O firmie

Centralwings to spółka - córka polskiego przewoźnika PLL LOT. Linie powstały na przełomie 2004/2005 roku. Pierwszy lot odbył się 1 lutego 2005 roku na trasie Warszawa-Okęcie - Londyn Gatwick i Kraków Balice - Londyn Gatwick.

Centralwings dysponuje flotą Boeingów 737. Samoloty użytkowane przez Centralwings są wyposażone we wszystkie urządzenia techniczne wymagane przepisami oraz wiele dodatkowych elementów podnoszących bezpieczeństwo nawigacji w powietrzu - większość parametrów lotu samolotu jest ciągle rejestrowana. Flota ta jest serwisowana i certyfikowana na bazie technicznej LOT-u.